Apie

piesiam2014 Konkursas Rašom
UAB Biuro pasaulis“ taip pat organizuoja kasmetinį konkursą „Piešiam!“ UAB Biuro pasaulis“ kartu su Lietuvių kalbos institutu organizuoja kasmetinį dailyraščio konkursą „Rašom!“ 

 

„Moderni mokykla“ – paroda ir paskaitų ciklas skirtas susipažinti su naujausiomis mokslams skirtomis technologijomis ir inovacijomis, pasidalinti patirtimi su kolegomis. Renginio metu vyksta produktų paroda, renginius veda gamintojų atstovai.

Parodos dalyviai gali ne tik išgirsti apie švietimo aktualijas, bet ir stenduose apžiūrėti inovatyvias ugdymo priemones ir įrangą, padedančias kurti modernią mokymo(si) aplinką, atitinkančią šiuolaikinę ugdymo(si) sampratą, ugdymo turinį, mokinių poreikius ir galias, kad visi joje jaustųsi saugiai, patogiai, jaukiai.

Švietimo darbuotojams įėjimas nemokamas!.

Klausimai.

* Turiu pasiūlymų ir klausimų dėl renginio. Jei turite klausimų ar pasiūlymų apie būsimą paroda rašykite el. paštu info@modernimokykla.lt arba skambinkite tel. +370 699 79643:

Dėl tinklapio Jūsų pasiūlymų laukiame adresu: aurimas@biuropasaulis.lt.

* Kur galiu peržiūrėti renginio fotonuotraukas? Renginių fotonuotraukas galite peržiūrėti  svetainėje www.foto.biuropasaulis.lt, kur rasite ir kitų renginių fotonuotraukas.

 * Jei tinklapis rodomas iškraipytas. Pabandykite kitą naršyklę. Sąrašas rekomenduojamu naudotis naršyklių, kurios pilnai ir be iškraipymu atvaizduoja mūsų puslapį:

Operacinė sistema Rekomenduojamos naršyklės
Windows Microsoft Internet ExplorerMozilla FirefoxApple Safari, arba Google Chrome (naujausios versijos)
Mac Apple Safari arba Mozilla Firefox (naujausios versijos)

Norėdami atnaujinti naršyklę, pasinaudokite vieną iš rekomenduojamų nuorodų į naršyklės puslapį.
Taip pat reikia pažymėti, kad pasenusių naršyklių naudojimas kelią rimtą grėsmę Jūsų kompiuterio duomenų saugumui.


 

Tinklapio autorinės teisės ir privatumo politika

   Visa informacija, pateikta svetainėje www.modernimokykla.lt, yra UAB „Biuro pasaulis“ nuosavybė.
Kopijuoti bei platinti svetainėje esančią informaciją be raštiško sutikimo draudžiama.
Interneto tinklalapyje pateikti asmens duomenys tvarkomi laikantis privatumo politikos sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų, ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių duomenų tvarkymą bei apsaugą.
Pateikdami savo asmens duomenis tinklalapyje www.modernimokykla.lt, Jūs sutinkate, kad šie duomenys būtų tvarkomi taip, kaip išdėstyta šiose privatumo politikos sąlygose.
Konkurso dalyviai, dalyvaudami konkurse sutinka, kad konkurso metu įrašyta vaizdo ar filmuota medžiaga būtų skelbiama organizatorių bei kituose interneto puslapiuose konkurso viešinimo, reklamos tikslais, negaunat atskiro konkurso dalyvio, globėjo ar tėvų raštiško sutikimo.
Konkurso dalyvių darbai negrąžinami.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę ir galimybę konkurso darbus eksponuoti parodose, publikuoti ir naudoti reklamos tikslais bei kviesti darbų autorius į parodų atidarymo šventes.
Tinklalapyje www.modernimokykla.lt Jūs galite būti prašoma pateikti kontaktinę informaciją (pvz., nurodyti vardą, savo telefono numerį, elk.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei UAB „Biuropasaulis“ reikėtų su Jumis susisiekti, taip pat rinkodaros tikslais. Elektroninio pašto adresu galite gauti naujienlaiškius, kuriu bet kuriuo momentų galite atsisakyti.
Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami, siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretiems Jūsų poreikiams, demonstruoti specialiai pagal vartotojo poreikius atrinktą turinį.
Taip pat tinklalapyje www.modernimokykla.lt gali būti atliekami tyrimai bei apklausos. Šie tyrimai yra savanoriški, ir Jūs galite atsisakyti juose dalyvauti.
Jūsų asmens duomenų tvarkymui mes naudojame saugias organizacines ir technines priemones, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, ir nuo visų kitų neteisėtų veiksmų.
Visi surinkti asmens duomenys yra laikomi Lietuvos Respublikos teritorijoje. Registruojantis iš kitos šalies, Jūsų duomenys bus perduoti į Lietuvos Respubliką. Jų panaudojimo, saugojimo ir sunaikinimo tvarką reglamentuos Lietuvos Respublikos įstatymai ir šios privatumo taisyklių sąlygos.
Jūsų asmeniniai duomenis bus naudojami tik UAB „Biuro pasaulis“. Įsipareigojame neatskleisti interneto tinklalapyje www.modernimokykla.lt pateiktų asmens duomenų jokioms kitoms trečiosioms šalims prieš tai negavę Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privalėsime tai padaryti.

   Informacija Jūsų kompiuteryje: Siekdami padaryti Jūsų judėjimą po tinklalapį patogesnį, mes naudojame „sausainiukų“ technologija (angl. cookies). „Sausainiukas“ – tai simbolių rinkinys, siunčiamas iš mūsų tarnybinės stoties ir laikinai patalpinamas Jūsų kompiuteryje.

   Taip pat mes automatiškai fiksuojame kompiuterių IP numerius ir tinklalapio naudojimo statistiką. Ši informacija padeda mums įvertinti, ko vartotojai tinklalapyje ieško.

   Trečiųjų šalių tinklalapiai: interneto tinklalapyje www.modernimokykla.lt yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingas už šių trečiųjų šalių tinklalapių turinį ar jų privatumo politiką net ir tada, kai į juos Jūs patenkate per mūsų tinklalapyje esančias nuorodas.

   Privatumo politikos taisyklių sąlygų keitimas: mes pasiliekame teisę keisti šias privatumo taisyklių sąlygas pranešdami apie tai mūsų tinklalapyje. Jei Jūs naudositės mūsų tinklalapiu po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

   Šioms privatumo politikos taisyklių sąlygos nekeičia asmens teisių, kurios jam suteiktos pagal galiojančius valstybinius įstatymus, nei riboja asmens teisių reikšti pretenzijas. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu taip pat Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.


Kontaktai

Dėl parodos prašome kreiptis:

Biuro pasaulis

Vilkpėdės g. 20, Vilnius LT-03151
Tel. (8 5) 2361940
Faks. (8 5) 2361941
El. p. biuropasaulis@biuropasaulis.lt


Trumpai apie bendrovę Biuro Pasaulis.

Jūsų biuro prekių ir kitų kanceliarinių prekių organizavimą vykdome už Jus

Savo veiklą organizuojame ir vykdome taip, kad galėtume visas Jūsų biuro organizacines funkcijas atlikti už Jus. Prekių asortimentą formuojame taip, kad jame rastumėte ne tik visas Jums reikalingas kanceliarines prekes, bet ir biuro baldus, įrangą, eksploatacijos ir kitus reikmenis. Esame didžiausia biuro prekių tiekėja Lietuvoje, todėl savo klientams siūlome didelį prekių asortimentą, kuriame rasite prekes atitinkančias kainos ir kokybės santykį, išskritines prekes, verslo dovanas ir kt. Asortimentą suskirstėme grupėmis – siekiame, kad Jums būtų paprasta išsirinkti.

Su visais savo klientais siekame užmegzti partneryste paremtus santykius – aiškinamės Jūsų biuro poreikius, diskutuojame biuro kanceliarijos klausimais, siekiame padėti klientui išsirinkti tinkamiausią sprendimą tiek vizualiai, tiek finansiškai.

Siekiame naudos savo klientams

Savo veikla siekiame sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus prisiimdami visas Jūsų biuro problemas sau. Atvyksime į Jūsų biurą ir atliksime biuro organizacinį patikrinimą – kokius spausdintuvus, popierių ir spausdinimo kasetes naudojate, kokiais kiekiais spausdinate ir pan. Išanalizavę Jūsų veiklos procesus pasiūlysime Jums optimaliausią, kartais net nereikalaujantį finansinių investicijų, sprendimo variantą.

Per ilgą darbo laiką pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 40 tūkstančių klientų, su kuriais nuolat palaikome ryšį bei siekiame užtikrinti visapusišką jų aprūpinimą biuro reikmenimis, ieškome jiems tinkamiausių sprendimų ir kartu išsprendžiame visas biuro problemas.

Siekiame kokybės kiekviename proceso etape, bendradarbiaujame tik su patikimais, kokybišką produkciją siūlančiais partneriais

Kad savo klientams galėtume teikti tik tęstines ir aukštos klasės paslaugas, savo veiką sertifikavome ISO kokybės standartu, aktyviai tobuliname savo vidaus politiką. Įmonės darbuotojams nuolat rengiame mokymus, skatiname juos tobulėti ir kelti savo kvalifikaciją.

Savo asortimentą formuojame tik su patikimais, aplinką tausojančiais tiekėjais, kurie siūlo kokybišką produkciją. Prieš siūlydami naujas prekes savo klientams pirmiausia patys jas išbandome.

Biuro Pasaulio prekes galite įsigyti:
  • Internetinėje parduotuvėje
  • Telefonu
  • El. paštu
  • Faksu
  • Parduotuvėje

Prekes pristatome tą pačią dieną
Prekes pristatome tą pačią arba kitą dieną, arba atskiru susitarimu. Prekių pristatymo klausimą su klientais deriname pasirašydami bendradarbiavimo sutartį – siekiame išsiaiškinti Jūsų poreikius bei užtikrinti Jūsų biuro veiklos tęstinumą.

Sutaupome iki 30 proc. Jūsų lėšų
Vadovaudamiesi mūsų patarimais biuro administracijos klausimais klientai vidutiniškai sutaupo 20-30 proc. biuro prekėms skiriamų lėšų.

Vykdome specialius užsakymus
Organizuojame specifinių prekių, gaminamų pagal specialų užsakymą, gamybą bei pristatymą Jums.

Stebime Jūsų apsipirkimo dažnumą bei tendencijas, primename Jums apie būtiniausių biuro prekių užsakymą


Konkursas Rašom
UAB Biuro pasaulis“ kartu su Lietuvių kalbos institutu organizuoja kasmetinį dailyraščio konkursą „Rašom!“ 

piesiam2014
UAB Biuro pasaulis“ taip pat organizuoja kasmetinį konkursą „Piešiam!“


Tinklapį sudėliojo ATyi