Galerija

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir UAB „Biuro pasaulis“ šių metų balandžio 12–13 dienomis, mokinių pavasario atostogų metu, jau šeštą kartą ir pirmą kartą Kauno mieste organizuoja respublikinę parodą „Moderni mokykla 2017, Kaunas“. Paroda vyks Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje (Bitininkų g. 31, Kaunas), atviroje ir modernioje, pirmojoje Lietuvoje ekologijos ir aplinkos technologijų ugdymo įstaigoje.

„Moderni mokykla“ – paroda ir paskaitų ciklas skirtas susipažinti su naujausiomis mokslams skirtomis technologijomis ir inovacijomis, pasidalinti patirtimi su kolegomis.

Kovo 22–23 dienomis, mokinių pavasario atostogų metu, vyks paroda „Moderni mokykla 2016, Kaunas“. Paroda vyks Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje (Vytauto g. 4, Garliava, Kauno rajonas). Biuro Pasaulis © (A.Tijūnonio nuotr.)

Paroda Moderni Mokykla 2013 1 diena.

Paroda Moderni Mokykla 2013 2 diena.

Fotonuotraukas galite peržiūrėti svetainėje www.foto.biuropasaulis.lt

Konkurso dalyviai, dalyvaudami konkurse „Piešiam“ sutinka, kad konkurso metu įrašyta vaizdo ar filmuota medžiaga būtų skelbiama organizatorių bei kituose interneto puslapiuose konkurso viešinimo, reklamos tikslais, negaunat atskiro konkurso dalyvio, globėjo ar tėvų raštiško sutikimo.
Taip pat elektroninio pašto adresu sutinkate gauti informacinius naujienlaiškius, kurių bet kuriu momentu galite atsisakyti.