MM 2015

diploma_15539910-655x280Seminaruose ir paskaitose MODERNI MOKYKLA 2015 dalyvavusieji gaus kvalifikacines pažymas. Šias pažymas rasite „Kaišiadorių rajono švietimo ir kultūros paslaugų centras“ svetainėje link , jas galite atsiųsti ir atsispausdinti. Pažymos talpinamos pagal eile, puslapis nuolat atnaujinamas, tad prašome kantrybės.

Dėkojame visiems, aplankiusiems parodą ir dalyvavusiems paskaitose.
Lauksime Jūsų kitąmet – MODERNI MOKYKLA 2016!

Praūžė paroda, įspūdžių daug ir jie visi labai geri, galite patys pamatyti mūsų foto galerijoje link. Dar karta sveikiname puikaus prizo laimėtoją, mokytoją Daiva Sičiūnienę. Prizo steigėjai – Tallink kompaniją, kuri nuplukdys iki Stokholmo ir atgal, Lux Express, kurių autobusai nuveš iki Rygos, bei Biuro pasaulis linki parsivežti gerų įspūdžių.
Taip pat dėkojame visiems dalyviams, organizatoriams ir rėmėjams, kurie prisidėjo prie renginio. Informacija seminarų dalyviams apie pažymas paskelbsime atskirai.
Tad iki pasimatymo kitais metais!

******************************************************************************************

„Moderni mokykla 2015″ – paroda ir paskaitų ciklas.
Renginys vyks Vilniaus Balsių pagrindinėje mokykloje.

PARODA – PASKAITŲ CIKLAS
2015 M. SPALIO 27 D.
9:00 – 10:00 DALYVIŲ REGISTRACIJA, KAVA
10:00 – 10:20 Oficialus parodos atidarymas.
Sveikinimo žodis, pramoginė programa.
10:30 – 17:00 Produktų paroda pagrindinėje salėje, paskaitos.
2015 M. SPALIO 28 D.
10:00 – 17:00 Produktų paroda pagrindinėje salėje, paskaitos.
PASKAITŲ GRAFIKAS

Prašome peržiūrėti renginių tinklelį, rekomenduojame atvykstant turėti atsispausdinus.
Renginių tinklelį galite parsisiųsti ir peržiūrėti pdf formatu Adobe_PDF , arba onedrive .